Diensten  

   

Activiteiten  

   
 • op de Website van de Oranjekerk...
  De Oranjekerk is niet alleen een markant punt in het Kleiwegkwartier die door haar spits van ver te herkennen is. De Oranjekerk is ook de plaats waar een actieve gemeenschap van  mensen bij elkaar komt om God én elkaar te ontmoeten. De website van de Oranjekerk is vaak een eerste kennismaking...

 • in de wekelijkse kerkdiensten...
  Onze diensten op zondagmorgen waar jong en oud hun plek hebben. Ook in de bijzondere diensten op zondagmiddag en onze gebedsvieringen geldt dat de Oranjekerk een plek is waar mensen God én elkaar kunnen ontmoeten. Onze kerkdiensten zijn te beluisteren via kerkdienstgemist.nl.
 • in onze netwerken...
  Naar elkaar omzien én met vele handen het werk dat in een kerk moet gebeuren naar ieders mogelijkheden te verdelen gebeurt in onze netwerken.

 • om uw 'buren' te ontmoeten...
  Ook in de week staat de kerk regelmatig open zodat buurtbewoners elkaar kunnen ontmoeten. .
  Op andere momenten zijn we in de kerk, of bij gemeenteleden thuis, met elkaar in gesprek.

   

Stel uw vraag...